Про нас

Дослідження та аналіз найкращих бізнес-моделей світу

Центр бізнес-дизайну Львівської бізнес-школи УКУ є науковим та методологічним центром, основне завдання якого – дослідження та аналіз найкращих бізнес-моделей світу, які можуть стати зразком для наслідування компаніями, які відчувають потребу зміни власної бізнес-моделі.

Адріан Сливоцький

Центр створений за підтримки і завдяки тісній співпраці з провідним бізнес-консультантом світу, членом Дорадчої ради та викладачем LvBS Адріаном Сливоцьким, який двічі входив до рейтингу світових бізнес-мислителів Thinkers 50.

Експертиза Центру бізнес-дизайну

Протягом 2020-го року Центр бізнес-дизайну зосередився на розробці та впровадженню онлайн-курсів для власників і топ-менеджменту компаній.

  • розробка навчальних програм
  • організація навчання та подій для бізнесу
  • проведення досліджень

2

курси

1000+

студентів з різних країн світу

У березні 2020-го р. у партнерстві з платформою Prometheus центр запустив авторський курс Адріана Сливоцького “Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги”, а восени – курс “Бізнес-дизайн”. Вже чотири ітерації студентів, з яких більше 1000 – представники бізнесу різного масштабу з України та з-за кордону, завдяки навчанню з нами, переглянули свої стратегії та отримали кращі можливості для виходу на якісно новий рівень.

Ми переконані, що місія аналітичних центрів – сприяти сталому розвитку бізнесу в Україні, шляхом вироблення бізнес-орієнтованих аналітичних продуктів. Тож всеохопний розвиток бізнесу лежить в основі нашої філософії і бачення.