5 фактів про одного з кращих бізнес-мислителів світу
24 Грудня, 2020

Адріан Сливоцький – єдиний українець, який двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу (рейтинг «Thinkers 50» ) та визнаний одним з кращих бізнес-консультантів сучасності (входить до топ-25). Tvoemisto.tv пропонує п’ять цікавих фактів про одного з найкращих бізнес-мислителів світу.

1. Сливоцький народився в Нью-Йорку. Батько – виходець з Івано-Франківщини, мати – зі Львова. Під час Другої світової емігрували до США. Навчався у юридичній школі та Гарвардській бізнес-школі.

2. У 1984 році з двома товаришами заснував консалтингову компанію Oliver, Wyman&Company. Зараз вона – третя за величиною в США у своїй сфері, після McKinsey та BCG. Щороку відкривають офіси в різних країнах.

3. Консультує компанії зі списку «Fortune Global 500» — рейтинг 500 найбільних світових компаній. Навчає топ-менеджменту представників провідних компаніях світу: Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, GM, , Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін. За його навчальною методикою прориву досягають світові лідери ринку.

4. Живе у Кембриджі, штат Массачусетс. Має дорослих сина і двох доньок. Уся родина вільно розмовляє українською. Хоче навчити онуків – 4-річного Олександра та 3-річну Софію – читати рідною мовою.

5. Приїздить в Україну, аби навчати українських підприємців мислити глобально і будувати глобальний бізнес. Вірить, що Україна стане сильної державою, зокрема тоді, коли тут хтось з бізнес-лідерів побудує потужний глобальний бренд. Вважає, що головне для успіху –  це «стратегія мислення, аналіз сили і слабкостей супротивника».

15-17 квітня вперше в Україні Адріан Сливоцький  розпочне 12-ти тижневу програму для керівників та управлінських команд «Місія нездійсненна?». Навчальну програму розробляв спеціально для українських підприємців.

Це так званий підхід «blended learning»: два дні роботи у аудиторії, які перетікають у 12 тижнів індивідуальної або командної роботи учасників. На закінчення запланована підсумкова зустріч, де разом з Андріаном Сливоцьким підприємці поділяться управлінськими висновками з курсу та отримують консультації, зокрема, по їхній компанії.

Джерело: tvoemisto.tv

Інші публікації

Американський економіст українського походження Адріан Сливоцький – автор світових бестселерів із питань стратегічного управління «Чи є ваш бізнес цифровим?», «Зразки …

radiosvoboda.org

Аби розпочати свою справу, вам знадобиться хороша проривна ідея. Ось чотири способи, як її знайти і вигадати

Новое Время

Чотири країни, досвід яких потрібно досліджувати нашому уряду, та бізнес-моделі, на які варто звернути увагу підприємцям в Україні від Адріана Сливоцького, одного з учасників списку топ-50 бізнес-мислителів світу.

tvoemisto.tv